Dialog „JOB EQUAL”

erasmus
Ogłaszamy konkurs na uczestników Dialogu Obywatelskiego w Hiszpanii!
Działenie dotyczy projektu: Towards better employability from diversity for an equal Europe

Okręgowy Ośrodek Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem w Białymstoku

logo ministerstwo sprawiedliwosci

Minister Sprawiedliwości, działając jako dysponent Funduszu Sprawiedliwości po przeprowadzeniu procedury konkursowej informuje, że w dniu 7 stycznia 2019 roku, podjęto decyzję w przedmiocie przyznania dotacji celowej na powierzenie realizacji zadań ze środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości w zakresie Udzielania pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem oraz osobom im najbliższym, Udzielania pomocy świadkom i osobom im najbliższym dla jednostek niezaliczanych do sektora finansów publicznych i niedziałających w celu osiągnięcia zysku, w tym stowarzyszeń, fundacji, organizacji i instytucji na lata 2019-2021, dla następującego podmiotu: Towarzystwa Amicus z Białegostoku.

Źródło komunikatu - BIP Ministerstwa Sprawiedliwości

Kliknij aby wejść na stronę Ośrodka!

Współfinansowano ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

logo FS kolor orientacja pozioma

"Towards better employability from diversity for an equal Europe" - najnowszy projekt

erasmus
Najnowszy projekt Towarzystwa Amicus we współpracy z organizacjami z Hiszpanii, Portugalii i Rumunii

Żłobek i przedszkole Klub Małych Odkrywców

Nasz żłobek i przedszkole to bezpieczne, przyjazne i inspirujące miejsce dla dzieci. Jest w nim przestrzeń dla dziecka i rodzica, kontakt z naturą, sztuką, spotkania z niezwykłymi ludźmi i wycieczki. Dbamy o rozwijanie pasji i talentów dzieci. Dbamy o ich prawidłowy rozwój. Ważnym celem jest dla nas porozumienie z rodzicami i współdziałanie z nimi.

Towarzystwo Amicus